Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż podczas V Edycji Międzyuczelnianych Zawodów Stomatologicznych, które odbyły się w Szczecinie w dniach 6-7 grudnia 2019 roku, I miejsce zajęła Agnieszka Kuter, studentka IV roku z naszego Studenckiego Koła Naukowego. Zadania konkursowe obejmowały m.in. konieczność opracowania ubytku klasy II w zębie trzonowym, założenia formówki częściowej i wypełnienie zęba materiałem kompozytowym. Bardzo przydatna okazała się także znajomość anatomii wszystkich grup zębowych oraz umiejętność rysowania powierzchni żujących.

Pani Agnieszce jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a wszystkich chętnych do reprezentowania naszej Uczelni w kolejnej edycji zawodów zapraszamy do udziału!

Za koordynację i przygotowanie do zawodów odpowiedzialni są dr Anna Lehmann i lek. dent. Kacper Nijakowski, opiekunowie SKN.