W sobotę 26 listopada w Auli UAM odbyło się Dyplomatorium Absolwentów kierunku lekarsko-dentystycznego. Na wniosek naszego Studenckiego Koła Naukowego JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Tykarski nagrodził osoby wyróżniające się aktywną pracą naukową i organizacyjną.

Z rąk prof. dr hab. Zbigniewa Krasińskiego, Prorektora ds. Klinicznych i Współpracy z Regionem, reprezentującego JM Rektora na uroczystości, Medale Uniwersytetu Medycznego za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej otrzymali Absolwenci związani z naszym Studenckim Kołem Naukowym:

– Michalina Nowakowska

– Weronika Kuśnierek

– Patryk Woś

– Jakub Zdrojewski.

Z kolei listy gratulacyjne JM Rektora odebrały:

– Maria Misiaszek

– Monika Nowak.

Dodatkowo, podczas uroczystości, dr n. med. Kacper Nijakowski, Opiekun Studenckiego Koła Naukowego, wyróżnił dyplomami i nagrodami książkowymi Absolwentów, którzy wykazali się wybitną działalnością naukową, będąc wielokrotnie współautorami artykułów publikowanych w zagranicznych czasopismach z Impact Factorem oraz prac prezentowanych i nagradzanych na konferencjach międzynarodowym, jak również prowadząc badania grantowe. W tym gronie znaleźli się Jakub Zdrojewski, Monika Nowak, Patryk Woś, Michalina Nowakowska i Maria Misiaszek.

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”

Walt Disney

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!